Тендер щодо закупівлі техніки

16.11.2020

ГО «Фонд розвитку Маріуполя» в рамках проєкту “Освітній кластер – конкурентний робітник”, який реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції на поставку.

Предмет закупівлі: трактор типу ДТЗ 5404К (або еквівалент) для вдосконалення матеріально-технічної бази Маріупольського професійного ліцею автотранспорту (м. Маріуполь).

Детальний опис товарів, а також вимоги ви можете завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1QjFZfLa-KP6KyE8k2kLz02op3vuszHw9?usp=sharing

 

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які повинні:

Ø  протягомне менш ніж двох попередніх років мати досвід здійснення поставки товару;

Ø  мати весь необхідний пакет статутних документів, а також документи, підтверджуючих якість поставляємого товару;

Ø  мати можливість здійснити доставку товару у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надавати технічну підтримку, зазначену у технічному завданні.

Тендерні пропозиції повинні бути відправлені:

1.В запечатаному конверті доставлені «Новою Поштою» або іншою кур’єрською службою(за рахунок відправника) за адресою: м. Маріуполь, провулок Нахімова, 6, ГО «Фонд розвитку Маріуполя», представник організації Крайній Артем Ігорович +38 (067) 75 77 345 до 17.30 годин до 01 грудня 2020 року;

2.А також в електронному вигляді(відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН:  grants.ua@undp.org з темою листа:

«Вікритий тендер_Трактор_RPP/2020/09/258/PPP_назва учасника».

Пропозиції, які надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за ел. адресою a.i.krainiy@frm.com.uaдо 25 листопада 2020 року.

Последние новости