EASTCODE: Національний конкурс IT-рішень для громад

20.11.2020

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)в Україні спільно з Міністерством цифрової трансформації України запрошують усіх охочих до участі в інноваційному конкурсі з пошуку креативних ІТ-рішень для зміцнення та розвитку громад Донецької та Луганської областей.

 

Національний конкурсIT-рішень для громад східної України «EastCode» – це заклик до дій, спрямованих на збільшення досліджень, нових розробок та проєктів у галузі технологій, які сприятимуть перетворенню українських громад на процвітаючі цифрові спільноти.

Розробникам, дизайнерам, маркетологам, активістам, представникам органів місцевої влади та бізнесу пропонується подати ідею нового сервісу або стартапу для вирішення актуальних проблем місцевого розвитку на сході України.

 

Дедлайн прийому заявок до23 листопада 2020 року. Подати заявку для участі можна за посиланням:https://eastcode.tech/

 

Переможні проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (сума гранту може коливатися від 5 000 до 10 000 доларів США залежно від ідеї та географії проєкту) та підтримку в складанні грантової заявки.

 

Учасники самостійно або з командою можуть подати ідеї за такими напрямами:

 

I. Ефективне врядування та збільшення участі громадян у прийнятті рішень:

 

Інноваційні ідеї для подолання цифрової нерівності, розвитку цифрових навичок та включення найуразливіших груп населення в розробку місцевих програм та стратегій.

 

II. Охорона довкілля та сталий місцевий розвиток:

 

Запровадження комплексних екологічних онлайн-візуалізацій (мапування) та систем моніторингу. Сервіси для відстеження джерел потенційної радіаційної небезпеки, збору та утилізації відходів, якості повітря, стану водних ресурсів тощо.

 

III. Сучасні інструменти наближення публічних послуг до мешканців громад:

 

Максимальна доступністьс оціальних та адміністративних послуг населенню, що постраждало внаслідок збройного конфлікту, включно з людьми, які перетинають КПВВ.

Последние новости